Usługi

Montuj.pl specjalizuje się:

  • montażach,
  • demontażach,
  • naprawach,
  • modyfikacjach wszelkiego rodzaju mebli.

Jeśli otrzymaliście Państwo paczkę z dużą ilością elementów, z instrukcją która przeraża, jeśli nie macie Państwo czasu ani ochoty na zajmowanie się takimi rzeczami i jeśli czytacie Państwo ten tekst, to znaczy że trafiliście pod właściwy adres.

Jeśli przeprowadzacie się Państwo do nowego domu czy mieszkania, a przywiązaliście się do Waszych mebli i chcecie je zabrać ze sobą, jeśli nie wiecie jak je zdemontować i przygotować do transportu to znaleźliście się na właściwej stronie internetowej.

Jeśli macie Państwo problem z Waszymi meblami, jeśli nie domykają się drzwi w szafkach, nie możecie złożyć lub rozłożyć kanapy, zapadły się siedziska, wytarło obicie albo ktoś przypadkowo uszkodził Państwu meble to właśnie znaleźliście właściwych ludzi.

Jeśli Państwa meble nie do końca spełniają swoje funkcje, są za duże, brakuje im czegoś, lub czegoś mają za dużo, jeśli macie Państwo pomysł jak można by poprawić ich funkcjonalność, a nie wiecie jak się do tego zabrać to my na pewno znajdziemy właściwe rozwiązanie i sposób jego realizacji.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie.